[26-09-2016] NOC SZKOLEŃ Szkolenie branżowe dla studentów i absolwentów NOWOŚĆ!

Jesteś studentem, absolwentem, postanowiłeś zmienić branżę lub po prostu jesteś dociekliwy? Mamy dla Was znakomitą wiadomość! Już niedługo widzimy się ponownie na szkoleniu. I to w zupełnie nowej formule.

Szczegóły i wejściówki:

https://pozarzadowy.expert/wydarzenia/gospodarka-odpadami-opakowaniowymi-w-praktyce/

Kiedy?

- 22 października 2016 roku w ramach NOCY SZKOLEŃ organizujemy szkolenie pod tytułem: Gospodarka odpadami opakowaniowymi w praktyce

Gdzie?

w Warszawie, al. Jerozolimskie 155 lok. 52.

Kto?

Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S. A. | Szkolenie poprowadzi specjalista ds. ochrony środowiska Monika Szuba

Dlaczego akurat taki temat?

Od segregacji odpadów do recyklingu opakowań jest dużo dalej niż Ci się wydaje! Spróbuj zrozumieć system gospodarki odpadami opakowaniami i bądź mądrzejszy.

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest dla przyszłych specjalistów ds. odpadów opakowaniowych oraz każdej osoby zainteresowanej poszerzeniem wiedzy z zakresu zasad funkcjonowania systemu gospodarki odpadami opakowaniowymi w Polsce, w tym właściwym postępowaniem z odpadami opakowaniowymi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, dla których świadomość dbania o środowisko nie jest obojętna i faktycznie chcą zmienić rzeczywistość wokół siebie.

*Projekt realizowany w ramach NOCY SZKOLEŃ https://nocszkolen.pl/

#nocszkolen

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S.A., ul. Aleje Jerozolimskie 155 lok 52, 02-326 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję